Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Previous
Next
Статті
Insulation System Icynene®
Четвер, 28 січня 2010, 18:37

 


Система утеплення Айсінін (Insulation System Icynene®) – це революційна технологія утеплення розроблена в Канаді компанією Icynene Inc. яка вже встигла охопити Канаду, Америку та країни Європи. Основні вимоги, якими керувався розробник цієї технології були високі вимоги канадських та американських общин, в яких на першому місця стоїть екологія. Проте матеріал Айсінін славиться не тільки такою перевагою. В ньому зібрані всі необхідні якості для того, щоб зробити будівлю теплою і довговічною. Слід наголосити що шар цього продукту, який наноситься шляхом розпінення його на поверхню, яку слід утеплити, при невеликій товщині дає необхідну звуко- та теплоізоляцію. Дуже вагомою перевагою є монтаж Айсінін. Він дуже швидкий і не вимагає великих людських ресурсів і затрат праці. Дає змогу утепляти важко доступні місця, проникаючи самостійно у будь-які порожнини, і при цьому не створюючи тиску на поверхню. У нього чудове щеплення з будь-якою поверхнею, в т.ч. склом.
Щодо поширення матеріалу на ринку України

На даному етапі перша партія матеріалу замовлена і очікується в місяці жовтні для проведення сертифікації. По проведенню сертифікації відбуватиметься пошук дистриб’юторів по регіонам України. Якщо ви зацікавилися перспективою впровадження системи утеплення Айсінін і маєте на меті стати нашим представником у вашій області звертайтеся по нижче навединим контактам.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Детальніше...
 
Icynene
П'ятниця, 11 листопада 2011, 21:28

Click to download in FLV format (3.39MB)

Click to download in FLV format (1.6MB)

Детальніше...
 
Компанія Icynene Inc
Четвер, 28 січня 2010, 18:39

Компанія Icynene Inc., яка носить ім’я розробленої нею унікальної теплоізоляційної системи, створює енергозберігаючі та здорові будинки та споруди завдяки хорошим теплоізоляційним характеристикам цього продукту.

Її основна продукція, The Icynene Insulation System® (Система ізоляції Айсінін) – це розпінена маса, утворена в результаті реакції води з поліуретаноутворюючими компонентами, яка не містить формальдегідів, хлорфторвуглеводів або гідрохлорфторвуглеводів. Це піна з низькою щільністю, яка розбризкується на поверхню і в продовж декількох секунд збільшується в 100 разів, утворюючи м’яку пружну прокладку. Передумовою успіху фірми Icynene Inc. в будівельній промисловості служить її унікальні можливості по облаштуванню теплоізоляції будинків, створенню захисту від проникнення повітря, що забезпечує більш здорові умови для проживання і більш високу ефективність використання енергії.

Детальніше...
 


Нагороди

Наші будови

Новини

Locations of visitors to this pageТЗОВ Добробуд-2013. Всі права захищено

Розроблено Веб-студією "Бізнес-область"