Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Previous
Next
Запрошуємо на семінар
Вівторок, 14 квітня 2009, 00:00

14 квітня 2008 p. відбулася презентація канадської системи утеплення ICYNENE® компанії Ісупепе Inc. в Україні. На презентацію були запрошені представники виробника з Канади. Б ході семінару було продемонстровано технологію на практиці.

 

В процесі відбулося навчання по технології застосування системи утеплення ICYNENE®.

 

 

Шукаємо дилера у вашому регіоні!

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

050 437-02-88

 
Впровадження нових технологій
Четвер, 28 лютого 2008, 00:00

У пошуках інноваційних технологій у галузі будівництва ТОВ «Добробуд» орієнтується на Європейські та світові технології. Це дало можливість не тільки використати їх у власних цілях, але й перспективу поширити. На цьому етапі ТОВ «Добробуд» започатковує діяльність у сфері торгівлі будматеріалами, які є новинками на ринку України. Вже зараз ми стали партнерами «НБТ-Україна», м. Одеса, та отримали ексклюзив на розповсюдження революційного універсального будівельного матеріалу МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА у Тернопільській області.
Недавно ми підписали контракт з канадською корпорацією Icynene Inc., що дасть змогу впровадити на ринок України Систему Теплоізоляції Айсінін (Insulacion System Icynene®, Canada). Це перспективний 100% екологічно чистий новітній теплоізоляційний матеріал, якому немає аналогів в країнах СНД.
Детальнішу інформацію про продукти МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА та ICYNENE читайте у розділі «Наші технології».

 

Нагороди

Наші будови

Новини

Locations of visitors to this pageТЗОВ Добробуд-2013. Всі права захищено

Розроблено Веб-студією "Бізнес-область"