Previous
Next
Запрошуємо на семінар
Вівторок, 14 квітня 2009, 00:00

14 квітня 2008 p. відбулася презентація канадської системи утеплення ICYNENE® компанії Ісупепе Inc. в Україні. На презентацію були запрошені представники виробника з Канади. Б ході семінару було продемонстровано технологію на практиці.

 

В процесі відбулося навчання по технології застосування системи утеплення ICYNENE®.

 

 

Шукаємо дилера у вашому регіоні!

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

050 437-02-88

 
Впровадження нових технологій
Четвер, 28 лютого 2008, 00:00

У пошуках інноваційних технологій у галузі будівництва ТОВ «Добробуд» орієнтується на Європейські та світові технології. Це дало можливість не тільки використати їх у власних цілях, але й перспективу поширити. На цьому етапі ТОВ «Добробуд» започатковує діяльність у сфері торгівлі будматеріалами, які є новинками на ринку України. Вже зараз ми стали партнерами «НБТ-Україна», м. Одеса, та отримали ексклюзив на розповсюдження революційного універсального будівельного матеріалу МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА у Тернопільській області.
Недавно ми підписали контракт з канадською корпорацією Icynene Inc., що дасть змогу впровадити на ринок України Систему Теплоізоляції Айсінін (Insulacion System Icynene®, Canada). Це перспективний 100% екологічно чистий новітній теплоізоляційний матеріал, якому немає аналогів в країнах СНД.
Детальнішу інформацію про продукти МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА та ICYNENE читайте у розділі «Наші технології».

 

Нагороди

Наші будови

Новини

Locations of visitors to this pageТЗОВ Добробуд-2013. Всі права захищено

Розроблено Веб-студією "Бізнес-область"