Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Previous
Next
Запрошуємо на семінар
Вівторок, 14 квітня 2009, 00:00

14 квітня 2008 p. відбулася презентація канадської системи утеплення ICYNENE® компанії Ісупепе Inc. в Україні. На презентацію були запрошені представники виробника з Канади. Б ході семінару було продемонстровано технологію на практиці.

 

В процесі відбулося навчання по технології застосування системи утеплення ICYNENE®.

 

 

Шукаємо дилера у вашому регіоні!

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

050 437-02-88

 
Впровадження нових технологій
Четвер, 28 лютого 2008, 00:00

У пошуках інноваційних технологій у галузі будівництва ТОВ «Добробуд» орієнтується на Європейські та світові технології. Це дало можливість не тільки використати їх у власних цілях, але й перспективу поширити. На цьому етапі ТОВ «Добробуд» започатковує діяльність у сфері торгівлі будматеріалами, які є новинками на ринку України. Вже зараз ми стали партнерами «НБТ-Україна», м. Одеса, та отримали ексклюзив на розповсюдження революційного універсального будівельного матеріалу МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА у Тернопільській області.
Недавно ми підписали контракт з канадською корпорацією Icynene Inc., що дасть змогу впровадити на ринок України Систему Теплоізоляції Айсінін (Insulacion System Icynene®, Canada). Це перспективний 100% екологічно чистий новітній теплоізоляційний матеріал, якому немає аналогів в країнах СНД.
Детальнішу інформацію про продукти МАГНЕЗИТОВА ПЛИТА та ICYNENE читайте у розділі «Наші технології».

 

Нагороди

Наші будови

Новини

Locations of visitors to this pageТЗОВ Добробуд-2013. Всі права захищено

Розроблено Веб-студією "Бізнес-область"