Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
Previous
Next
Insulation System Icynene®
Четвер, 28 січня 2010, 18:37

 


Система утеплення Айсінін (Insulation System Icynene®) – це революційна технологія утеплення розроблена в Канаді компанією Icynene Inc. яка вже встигла охопити Канаду, Америку та країни Європи. Основні вимоги, якими керувався розробник цієї технології були високі вимоги канадських та американських общин, в яких на першому місця стоїть екологія. Проте матеріал Айсінін славиться не тільки такою перевагою. В ньому зібрані всі необхідні якості для того, щоб зробити будівлю теплою і довговічною. Слід наголосити що шар цього продукту, який наноситься шляхом розпінення його на поверхню, яку слід утеплити, при невеликій товщині дає необхідну звуко- та теплоізоляцію. Дуже вагомою перевагою є монтаж Айсінін. Він дуже швидкий і не вимагає великих людських ресурсів і затрат праці. Дає змогу утепляти важко доступні місця, проникаючи самостійно у будь-які порожнини, і при цьому не створюючи тиску на поверхню. У нього чудове щеплення з будь-якою поверхнею, в т.ч. склом.
Щодо поширення матеріалу на ринку України

На даному етапі перша партія матеріалу замовлена і очікується в місяці жовтні для проведення сертифікації. По проведенню сертифікації відбуватиметься пошук дистриб’юторів по регіонам України. Якщо ви зацікавилися перспективою впровадження системи утеплення Айсінін і маєте на меті стати нашим представником у вашій області звертайтеся по нижче навединим контактам.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
1. НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКТУ
Icynene® і Insulation System Icynene® (Системи теплоізоляції Icynene® являються зареєстрованими торговими марками для теплоізоляційного матеріалу полііцінен (polyicynen), який виготовляється компанією Icynene Inc. Теплоізоляція Icynene® - це самовільно спінюючий матеріал з відкритими порами плотністю ? фунта (226,8 г), який наноситься шляхом розпилення.

2. ВИРОБНИК
Матеріал Icynene® виготовляється незалежними авторизованими дилерами компанії Icynene Inc. безпосередньо по місцю встановлення із рідких компонентів, які виготовляються компанією Icynene Inc., і після виготовлення передаються замовнику.

3. ОПИС ПРОДУКТУ
Матеріал Icynene® одночасно являється і теплоізоляцією, і повітронепроникною прокладкою. Його експлуатаційні характеристики менш залежні від умов встановлення, ніж в теплоізоляційних матеріалів, виготовлених в заводських умовах. Це ефективний «дихаючий» повітронепроникний бар’єр, який приймає форму поверхні будови і створює герметичний шар, забезпечуючи захист від інфільтрації «крадучого» енергію повітря на весь період існування будівлі. При цьому конвекційні потоки повітря в порожнинах практично припиняються, що забезпечує однакову температуру у всій будівлі. В результаті будівля набуває чудові експлуатаційні характеристики, підвищується рівень комфорту і понижуються затрати на обігрів і охолодження. Економія затрат на енергоресурси залежить від конструкції, місця розміщення і т.п.

Матеріал Icynene® наноситься шляхом розпилення рідких компонентів на голі стіни, на поверхню стель або всередині підвалів. Рідка суміш протягом декількох секунд збільшується в об’ємі в 100 раз, утворюючи пружне покриття із піни, що складається з мільйонів мікроскопічних кульок повітря, при цьому заповнюються порожнини, наскрізні тріщини і інші дефекти поверхні. Ціноутворюючою речовиною для ізоляції служить вода. Цей матеріал має хороше щеплення практично з любими поверхнями (в т.ч. склом), утворюючи герметичний прошарок, перешкоджаючи інфільтрації повітря. Надлишок матеріалу легко зрізається, після чого утворюється поверхня, котру можна обшивати облицювальними панелями або облицьовувати іншим способом.

Матеріал Icynene® має два компоненти:
Компонент «А» - ізоціанат метилен дифеніл диізоціанат;
Компонент «Б» - запатентована смола
Компоненти змішуються докупи у відношенні 1:1 виходячи з об’єму, утворюючи піну Айсінін. Коефіцієнт розширення матеріалу має співвідношення 1:100, і це означає що піна містить 1% матеріалу і 99% повітря. У готовому вигляді матеріал є теплоізоляцією і водночас повітронепроникною системою у вигляді піни, що базується на воді, містить відкриті пори, має низьку густину і є напівгнучкою. Є гідрофобним, що дозволяє запобігти проникненню вологи до мінімуму і не вбирати води, але не є бар’єром для проникнення пари. Ізоляційна система Айсінін забезпечує підвищений контроль вологи, формуючи повітронепроникне ущільнення, для того, щоб зробити мінімальним рух повітря і вологи, яка його супроводжує. Зводячи до мінімуму передачу вологи через будинок, він сприяє запобіганню конденсації і знижує можливість появи грибка.

4. ТЕХНІЧНІ ДАНІ (випробовування на зразках)

Теплові характеристики
Опір теплопередачі (стандарт ASTM C518 Американської общини по випробовуванню матеріалів)
R 3.6 год фут2 ? оF/BTU
(BTU = британська теплова одиниця)
R – значення Айсінін становить 3,6 на дюйм для розпилювальної піни і 4,0 для рідкої заповню вальної піни.
Rs1 0.62 m2 ? oC/Вт на 25 мм слою
Середній вклад в теплоізоляційну здатність для стін на дерев’яних каркасах:

2" x 4"=R13 2" x 6"=R20

Система теплоізоляції Icynene® забезпечує більш високі експлуатаційні характеристики, ніж повітропроникні теплоізоляційні матеріали з такою ж величиною опору тепловіддачі. Величина опору тепловіддачі матеріалу Icynene® не зменшується від тривалої експлуатації, вітрового режиму, осадки будівлі, конвекції або інфільтрації повітря, а також не залежить від рівня вологості. Інформаційний лист з значеннями опору тепловіддачі надається по вимозі.

Повітропроникність / Повітронепроникний бар’єр / Герметик
Система теплоізоляції Icynene® заповнює порожнини будь-якої форми, завдяки хорошому щепленню з любими матеріалами формує ізоляційний шар з дуже низькою повітропроникністю. При цьому не вимагається застосування всередині або назовні будівлі додаткових засобів для захисту від інфільтрації повітря. Повітропроникність зразка спіненого матеріалу:
Стаднарт ASTM E283
0,0049 л/с ? м2 при 75 Па для зразка товщиною 1334 мм
0,0080 л/с ? м2 при 75 Па для зразка товщиною 826 мм
Для забезпечення оптимальної якості повітря в приміщеннях у всіх будівлях повинна бути відповідна механічна вентиляція або підведення повітря. Див. керівні матеріали Американської общини по опаленню, охолодженню і кондиціонуванню повітря.

Паропроникність
Матеріал Icynene® проникний для водяної пари, і дозволяє випаровуватися волозі, яка міститься в порах ізоляційного шару. Він не затримує вологу в матеріалах, на які наноситься.
Показники паропроникності:
16 перм 941 нг/(Па?с?м2) при товщині 76 мм
10 перм 565 нг/(Па?с?м2) при товщині 127 мм
Завдяки малій повітропроникності матеріал Icynene® перешкоджає інфільтрації насиченого вологою повітря. При комп’ютерному моделюванні руху вологи в стінах за допомогою програми MOIST, розроблений Дугом Берчем із Національного інституту стандартів і технологій (NIST) передбачалося, що при застосуванні теплоізоляції Icynene® показник паропроникності 1.0 не потребується, за виключенням застосування в умовах холодного клімату, такого, як, наприклад, в Медісоні, штадт Вісконсин (7500 градусо-днів опалювального сезону) або ще більш холодного. Ці висновки, загалом, відповідають комп’ютерному моделюванню руху вологи в огороджуючих конструкціях будівель, проведеному в Канаді. В ситуаціях, коли необхідно забезпечити паропроникний бар’єр, необхідно застосовувати для внутрішнього облицювання приміщень краску з низькою паропроникністю.

Здатність до водопроникності
Теплоізоляція Icynene® належить до гідрофобних матеріалів і йому не властива капілярність. Це водовідштовхуючий матеріал, який не втягує вологу. Оскільки це матеріал з відкритими порами, то у нього можна закачати воду примусово під тиском. При цьому вода буде стікати під дією сили тяжіння, а не переміщатися горизонтально або вертикально всередині ізоляційного матеріалу. Після висихання теплоізоляційна властивість повністю відновлюється.


Звукоізоляційні характеристики
Показники для стін на дерев’яному каркасі січенням 2"x 4"

Клас звукопроникності, STC-37
Частота, Гц 125 250 500 1000 2000 4000
Стандарт 19 30 31 42 38 46
ASTM E90
Фактично звукоізоляційна властивість матеріалу Icynene® завдяки його повітронепроникності значно вища, ній показали результати випробовувань.

Горючість
Матеріал має властивість згоряння і його температура згорання становить 204 оС, але не загорається сам по собі і не підтримує горіння при видаленні джерела полум’я. При горінні обвуглюється. Не плавиться, не утворює капель. Максимальна зафіксована температура при екзотермічній реакції становить приблизно 121оС. Повинен застосовуватися в відповідності з діючими будівельними нормами і правилами.

Технічні вимоги в США
Характеристики горючості будівельних матеріалів (стандарт ASTM E84)
Розповсюдження полум’я <20
Димоутворення <400
Самостійне горіння 0
Кислотний індекс 23%
(ASTM D2863)
Токсичність димових газів LC50-12
(Норми штату Нью-Йорк)

Технічні вимоги в Канаді
Випробовування на вогнестійкість стінових матеріалів і конструкцій (стандарт CAN4-S102 FSC3)
Розповсюдження полум’я 510-530
Димоутворення 95-150

Електрична проводка
Матеріал Icynene® був випробуваний в житлових приміщеннях як з електропроводкою 14/3, так і з електропроводкою 12/2 (при макс. 50oC). Цей матеріал хімічно сумісний з усіма типами ізоляції, що застосовуються для електропроводки.
Примітка: у випадку застосування теплоізоляційного матеріалу там, де присутня електропроводка з використанням роликів і трубок, слід звіритися з місцевими електротехнічними нормами і правилами.

Корозія
Дослідження показали, що при відносній вологості 85% матеріал Icynene® не викликає корозії при контакті зі сталлю.

Розмноження бактерій або грибка, поживна цінність
Незалежні випробування, проведені в Технічному університеті штату Техас, підтвердили, що матеріал Icynene® не являється поживним середовищем для цвілі; в якості повітронепроникного бар’єру матеріал Icynene® зменшує проникнення вологого зовнішнього повітря, поживних речовин і спорів цвілі в середину захисної конструкції будівлі. Цей матеріал не має поживної цінності для комах або гризунів.

Екологічна безпека, безпека для здоров’я
Ізоляційна Система Icynene® схвалена Енвіродезичною Сертифікаційною Програмою, яка підтверджує, що цей матеріал не приносить ніякої шкоди здоров’ю. Він не містить формальдегідів, хлорфторвуглеводів, гіддрохлорфторвуглеводів, гидрофторвуглеводів або летючих органічних з’єднань. Технічними спеціалістами і урядовими експертами була проведена різнобічна перевірка цього матеріалу на наявність виділень в місці установки. Протягом 10 днів не було зафіксовано жодних виділень.

Обмеження області застосування
Не застосовувати для зовнішніх робіт. Ізоляційна система Айсінін не може бути нанесена на основу, температура якої перевищує 93 оС , всередині електричних коробок чи для покрівлі над покрівельною мембраною. Не встановлювати поруч з нагріваючими приладами, температура яких перевищує 93oC – мінімальна відстань 50 мм.

5. МОНТАЖ
Монтаж системи теплоізоляції Icynene® виготовляється авторизованими дилерами за допомогою спеціального обладнання (розпилювач, який має в собі маленьке виробництво), які пройшли навчання по роботі з матеріалом Icynene®. Як правило, процес встановлення не залежить від погодних умов. Роботи можуть проводитися як при підвищеній температурі і підвищеній вологості, так і при температурі нижче нуля. Підготовка поверхні, як правило, не вимагається. Процес піноутворення займає всього кілька хвилин. На робочому місці доцільно працювати бригаді із двох чоловік з точки зору безпеки і ефективності. Іншим робоимі на місці, де розпилюється Айсінін, достатньо перебувати на відстані 3-х метрів від того хто наносить піну.

6. ДЕ ПРИДБАТИ
Єдине місце доставки, куди Icynene Inc. доставлятиме свої продукти, є адреса доставки дистриб’ютора:
Офіційний дистриб’ютор Icynene Inc. в Україні
ТОВ «Добробуд» по тел. (0352) 43-38-69, (067) 4175777

7. ГАРАНТІЇ
ПРИ ПРАВИЛЬНОМУ ВСТАНОВЛЕННІ У ВІДПОВІДНОСТІ З ІНСТРУКЦІЄЮ КОМПАНІЯ ГАРАНТУЄ, ЩО ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТУ ВІДПОВІДАЮТЬ ТЕХНІЧНИМ ХАРАКТЕРИСТИКАМ, НАВЕДЕНИМ В ЛИСТІ СЕРТИФІКАЦІЙ

8. ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА
Компанія Icynene Inc. і її авторизовані дилери надають як технічні, так і нормативні матеріали. Будівельні специфікації в форматі СSI (в 3-х частинах) надається по вимозі.

9. НАВЧАННЯ ТА МАРКЕТИНГ
Для регіональних представників, які стануть дистриб’юторами по своїх областях будуть проводитися навчання по впровадженню на ринок матеріалу Айсінін, а також його застосуванню і техніці безпеки (для виконавців робіт). Навчання буде проводитися у м. Тернопіль. Представники виробника допомагатимуть проводити презентації для архітекторів та будівельників.
Навчання буде проводитися у м. Тернопіль.
Всі вимоги по маркетингу та співпраці будуть надані і в подальшому затвердженні договором.

10. ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Всі фізичні властивості були визначені шляхом випробувань, проведених повноваженими незалежними організаціями. Компанія Icynene Inc. залишає за собою право вносити в специфікації зміни, пов’язані з підвищенням якості продукції.

11. УПАКОВКА І ЗБЕРІГАННЯ
Упаковка – стальні бочки з відкритим верхом ємністю 55 американських галонів.

Компонент «А» - 249.5 кг в бочці
Base Seal® - поліізоціанат MDI
(основний герметик) (дифенілметан диізоціанат)
Компонент «Б» - 249.5 кг в бочці
Gold Seal® - синтетична
(золотий герметик) смола

Зберігання
Компонент «А» слід зберігати від замерзання
Компонент «Б» можна заморожувати, але слід берегти від перегріву (49oC) і тривалого зберігання при температурі вище 38oC. Компонент «В» при зберіганні розсолюється і перед використанням його слід ретельно перемішати. В ідеальному варіанті компоненти Айсінін повинні зберігатися в контрольованих умовах при температурі між 15 оС і 32 оС
Термін зберігання 6 місяців.


12. УМОВИ ВИРОБНИЦТВА РОБІТ

Робочі параметри
Тиск - 500 – макс.
Підігрівач - 49оС – макс.
Мережений - той самий, що для підівгівачів
електронагрівач

Підготовка
Компонент «Б» володіє підвищеною в’язкістю і при зберіганні розділяється на шари. Його слід підігріти в бочці до температури 27 оС і ретельно перемішати до однорідного стану перед проведенням робіт, а також під час їх проведення.

Вихід готового продукту
Вихід готового продукту залежить від температури субстрата. Під час теплої погоди вихід готового продукту буде вищий, а при холодній – нижчий.
Більш докладну інформацію див. в «Інструкцій по застосування матеріалу» Icynene®.


 

Ексклюзивний представник в Україні
ТОВ «Добробуд»
м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 11а
Тел./факс (0352) 43-38-69
(050)437-02-88
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
www.icynene.in.ua
www.dobrobudltd.com.ua
www.icynene.com

br /

Компоненти змішуються докупи у відношенні 1:1 виходячи з обbr /

 

Нагороди

Наші будови

Новини

Locations of visitors to this pageТЗОВ Добробуд-2013. Всі права захищено

Розроблено Веб-студією "Бізнес-область"