Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Previous
Next
Компанія Icynene Inc
Четвер, 28 січня 2010, 18:39

Компанія Icynene Inc., яка носить ім’я розробленої нею унікальної теплоізоляційної системи, створює енергозберігаючі та здорові будинки та споруди завдяки хорошим теплоізоляційним характеристикам цього продукту.

Її основна продукція, The Icynene Insulation System® (Система ізоляції Айсінін) – це розпінена маса, утворена в результаті реакції води з поліуретаноутворюючими компонентами, яка не містить формальдегідів, хлорфторвуглеводів або гідрохлорфторвуглеводів. Це піна з низькою щільністю, яка розбризкується на поверхню і в продовж декількох секунд збільшується в 100 разів, утворюючи м’яку пружну прокладку. Передумовою успіху фірми Icynene Inc. в будівельній промисловості служить її унікальні можливості по облаштуванню теплоізоляції будинків, створенню захисту від проникнення повітря, що забезпечує більш здорові умови для проживання і більш високу ефективність використання енергії.

При нанесенні теплоізоляції Icynene® на поверхню утворюється повітронепроникний шар, так як вона володіє вкрай малою повітропроникністю. Це дозволяє захистити свою оселю від проникнення повітря, знизити рівень шуму, зменшити конденсацію вологи на стінах, особливо в підвалах та погребах. Це чудова нагода знизити затрати на опалення, забезпечити звукоізоляцію приміщень і покращити якість повітря в приміщені за рахунок запобігання утворення плісняви і грибка

Застосування теплоізоляції Icynene® дозволяє скоротити на 30-50 % рахунки за опалення і охолодження, при цьому з’являється можливість використовувати для опалення і охолодження менш потужне і дешевше обладнання. Крім цього, використовуючи цей матеріал для облаштування загальної ізоляційної системи, будівельники економлять час і ресурси, які б потратили на встановлення вже існуючих матеріалів. Матеріал Icynene® одним махом заміняє теплоізоляційний матеріал, скловолокно і поліетиленову плівку, з яких облаштовуються повітронепроникні захисні шари, а також клейку стрічку і монтажну піну.

Теплоізоляція Icynene® пройшла усесторонню перевірку, і її визнали безпечною Національна лабораторія в Оук-Ріджі Міністерства енергетики США, Дослідницький центр Національної асоціації житлового будівництва, Центр сонячної енергетики (мис Канаверал, штат Флорида). Національний дослідницький центр при Раді американських будівельних інспекторів визнав її відповідною всім будівельним нормам і правилам ВОСА (Будівельна і нормативна інспекція), SBCCI (Міжнародний конгрес по будівельним нормам для південних регіонів), ІВС (Міжнародні будівельні норми) і ІСВО (Міжнародна конференція будівельних інспекторів), а також будівельними нормам Канади. Недавно НАСА також дозволила застосування теплоізоляції Icynene®.

Система теплоізоляції Icynene® - це перший з теплоізоляційних матеріалів, який отримав сертифікат «Програми атестації продукції EnvirodesicTM» (програма захисту навколишнього середовища, в якій беруть участь експерти по зниженню забруднення навколишнього середовища, токсикології, медицині і якості повітря в закритих приміщеннях), як будівельний матеріал, що забезпечує ідеальну основу для створення здорового середовища в закритих приміщеннях. Крім того компанія Icynene Inc. являється партнером програми Energy StarTM (підтримується Міністерством енергетики і Агентством по захисту навколишнього середовища США), яка видає домовласникам заключення для отримання пільгових іпотечних кредитів при умові відповідності їх будівель вимогам по енергозбереженню, визначаючи виконання цих умов по скороченню витрат на оплату комунальних послуг.

Крім всього сказаного слід зазначити, що компанія Icynene Inc., зі своєю продукцією бере участь в ряді проектів, пов’язаних з охороною здоров’я, охороною навколишнього середовища і будівництвом. Система теплоізоляції Icynene® була обрана для використання в експозиціях «Здорові будинки» (організатор – Американська асоціація по боротьбі з легеневими захворюваннями), «Середовище для проживання людства», «Сільський дім» (організатор – фірма Boulder, CO).

Компанія Icynene Inc., яка була заснована в 1985 р., розміщена в північній Америці і проводить свою діяльність в США, Канаді, Мексиці, Японії і Кореї. Облаштування теплоізоляції за допомогою Icynene® кваліфіковано виготовляється авторизованими дилерами, які пройшли навчання в компанії Icynene Inc.

 

Нагороди

Наші будови

Новини

Locations of visitors to this pageТЗОВ Добробуд-2013. Всі права захищено

Розроблено Веб-студією "Бізнес-область"