logo

Breathe

Партнер компанія Breathe

 

Система утеплення Breath – це революційна технологія утеплення приміщень, яка вже встигла охопити Канаду, Америку та країни Європи. Основними вимогами, якими керувався розробник цієї технології були  вимоги канадських та американських общин, в яких на першому місці стоїть екологічна чистота продукту. Проте матеріал Breath славиться не тільки такою перевагою - в ньому зібрані всі необхідні якості для того, щоб зробити будівлю теплою і довговічною. Слід наголосити, що завдяки нанесеному на поверхню (для того, щоб утеплити приміщення) шляхом розпінення шару продукту Breath (навіть при невеликій його товщині) створюється необхідна звукоізоляція приміщення, а також  теплоізоляція дому. Дуже вагомою перевагою є монтаж систем утеплення Breath. Він надзвичайно швидкий і не вимагає великих затрат праці, а також дає змогу утеплити приміщення навіть у важко доступних місцях, адже матеріал Breath самостійно проникає у будь-які порожнини, не створюючи при цьому тиску на поверхню. У нього чудове зчеплення з будь-якими поверхнями, у тому числі зі склом.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. НАЙМЕНУВАННЯ ПРОДУКТУ
Breath – це зареєстровані торгові марки для теплоізоляційного матеріалу полііцінену (polybreathe), який виготовляється компанією Breath Теплоізоляція Breath® - це матеріал, зо спінюється з відкритими порами щільністю у фунт (226,8 г), який наноситься шляхом розпилення.

2. ВИРОБНИК
Матеріал Breath® виготовляють незалежні авторизовані дилери компанії Breath Inc. безпосередньо за місцем перебування із рідких компонентів, які виготовляються компанією Breath Inc., і після виготовлення передаються замовнику.

3. ОПИС ПРОДУКТУ
Матеріалом Breath®  забезпечується теплоізоляція приміщення, а також цей продукт є надійною повітронепроникною прокладкою. Його експлуатаційні характеристики менш залежні від умов встановлення, ніж в теплоізоляційних матеріалів, виготовлених у заводських умовах. Це ефективний «дихаючий» повітронепроникний бар’єр, який приймає форму поверхні будови і створює герметичний шар, забезпечуючи захист від інфільтрації повітря, що «краде» енергію, на весь період існування будівлі. При цьому конвекційні потоки повітря в порожнинах практично припиняються, що забезпечує однакову температуру у всій будівлі. В результаті будівля набуває чудових експлуатаційні характеристик, підвищується рівень комфорту і понижуються затрати на обігрівання і охолодження. Економія затрат на енергоресурси залежить від конструкції, місця розміщення та інших показників.

Матеріал Breath® наноситься шляхом розпилення рідких компонентів на голі стіни, на поверхню стель або всередині підвалів. Об’єм рідкої суміші протягом декількох секунд збільшується в сотню разів, утворюючи пружне покриття із піни, що складається з мільйонів мікроскопічних кульок повітря. При цьому заповнюються порожнини, наскрізні тріщини та інші дефекти поверхні. Піноутворюючою речовиною для ізоляції служить вода. Цей матеріал має хороше щеплення практично з будь-якими поверхнями (в тому числі зі склом), утворюючи герметичний прошарок і перешкоджаючи інфільтрації повітря. Надлишок матеріалу легко можна зрізати, після чого утворюється поверхня, котру можна обшивати облицювальними панелями або облицьовувати іншим способом.

Матеріал Breath® має два компоненти:
Компонент «А» - ізоціанат метилен дифеніл диізоціанат;
Компонент «Б» - запатентована смола
Піна Breath утворюється, коли ці компоненти, виходячи з об’єму, змішують у відношенні 1:1. Коефіцієнт розширення матеріалу має співвідношення 1:100, а це означає, що піна містить 1 % матеріалу і 99 % повітря. У готовому вигляді матеріал є теплоізоляцією і водночас повітронепроникною системою у вигляді піни, що базується на воді, містить відкриті пори, має низьку густину і є напівгнучкою. Цей продукт є гідрофобним, що дозволяє запобігти проникненню вологи до мінімуму і не вбирати води, але не є бар’єром для проникнення пари. Ізоляційна система Breath забезпечує підвищений контроль вологи, формуючи повітронепроникне ущільнення, для того, щоб зробити мінімальним рух повітря і вологи, яка його супроводжує. Зводячи до мінімуму передачу вологи через будинок, він сприяє запобіганню конденсації і знижує можливість появи грибків.

1035

Збудовано квартир

2000

Задоволених клієнтів

834

м2Орендних приміщень

538

Збудовано котеджів