logo

Гідроізоляція безшовною мембраною

 

В останні роки для проведення робіт з гідроізоляції зовнішньої поверхні все більшу популярність знаходить рідка гума, або безшовна ізоляція. Вона використовується для створення водостійких, хімічно -, атмосферо – і теплостійких гідроізоляційних покриттів на самих різних поверхнях незалежно від геометричної форми і кута нахилу. Найчастіше матеріал застосовується для плоских поверхонь. Це пояснюється великою площею об’єктів з плоскою покрівлею – до кількох тисяч квадратних метрів. Подібні масштаби значно ускладнюють процес гідроізоляції. Великим плюсом рідкої гуми є можливість більш якісного та швидкого здійснення необхідних робіт, ніж при використанні рулонних гідроізоляційних матеріалів. Рідка гума являє собою мастику холодного нанесення. Основою речовини є водна емульсія полімерно-бітумного типу.

Відмінною особливістю гуми є миттєве затвердіння. Оскільки вона проводиться на водній основі, то випаровування токсичних речовин зведено до мінімуму.

Гідроізоляційне безшовне покриття “Рідка гума” не тільки відрізняється високим ступенем безпеки в плані екології, але і дозволяє впоратися з будівельними роботами в найкоротші терміни і забезпечити міцне покриття з тривалим терміном експлуатації.

Деякі різновиди мастики наносять методом розпилення. Завдяки цьому не з’являються стики і шви. Розпорошення дає можливість використовувати гуму для конструкцій будь-якої форми. Оскільки речовина володіє низькою текучістю, його можна застосовувати для обробки навіть вертикально розташованих поверхонь.

Матеріал не псується під впливом ультрафіолетового опромінення, зберігає свої якості в умовах підвищеної температури.

В залежності від застосовуваних полімерних добавок, бітумів, конкретної марки і виробника найменша величина температури вигину на брусі може становити 20 градусів. Є спеціальні різновиди рідкої гуми, розроблені для особливо холодних регіонів (наприклад, Якутії), їх можна використовувати при температурі до мінус 60 градусів.

Оскільки у складі бітуму містяться ефірні олії, що з плином часу вони можуть випаровуватися. При цьому спостерігається особлива реакція – ефект старіння бітуму. Даного процесу вдається уникнути завдяки вмісту в мастиці полімеру, який створює перешкоджає випаровуванню плівку і запобігає старінню знаходиться в ньому бітуму. В результаті експлуатаційний термін цього покриття становить 20 і більше років.

Рідка гума дуже еластична (її КПУ становить понад 1000%) і в той же час міцна. Завдяки цим якостям вона не відшаровується навіть після різких змін температури, рівня вологості, тиску, вібрації поверхні.

Мембранна поверхня зберігає свої властивості після повного затвердіння і не втрачає їх протягом тривалого часу.

При використанні рідкої гуми можна обійтися без подальшого обслуговування обробленої поверхні. У разі необхідності матеріал можна з легкістю відновлювати і ремонтувати.

Створене покриття відрізняється стійкістю до механічних впливів, воно пожаробезопасно, не псується під впливом більшості використовуваних при будівельних роботах хімічних речовин.

Гума чудово поєднується з створеними на водній основі (без використання розчинників) фарбами. Ця якість дозволяє вибирати кольору за бажанням замовника.